Často kladené otázky

Jak zašlu fotografie ke zpracování ?
Pokud chcete odeslat více fotografií najednou, vytvořte si složku, do které umístěte fotografie, které chcete zpracovat. Při zasílání vám odpadne starost, zda jste neodeslali nějakou, kterou nechcete atp.
Pro poslání fotografií není třeba instalovat žádný program. Po zvolení typu zakázky se vám zobrazí tlačítko "NAHRÁT FOTOGRAFIE" pak vyberete složku do které jste umístili své fotografie, které poté všechny označíte současným stiskem tlačítek  "Ctrl" +"A" 
Potom stiskněte nabízenou volbu "OTEVŘÍT" nebo "PŘIDAT"  Fotografie se začnou automaticky nahrávat a zobrazí se jejich miniatury.
Upozornění : tento postup platí za předpokladu, že chcete odeslat všechny fotografie ze zvolené složky. Pokud ne, označujte vybrané fotografie se současně stisknutým tlačítkem "Ctrl" (nutno držet celou dobu) a poklikem myši na zvolený obrázek.

 

Nastavení, náhled a typ souborů které zpracováváme.
Zobrazené miniatury fotografií slouží pro Vaši kontrolu. V tmavě modrém poli je zobrazeno tzv. základní nastavení - pokud u níže nahraných fotografií neprovedete žádnou změnu, budou vyrobeny tak, jak je zde systém nastaven.
Pokud chcete např. vybranou fotografi vyrobit kromě nastavené velikosti současně také v jiném, např.větším rozměru, je nezbytné ji nahrát ještě jednou a velikost označit u požadované minifotografie. V rohu se objeví modré ozubené kolečko, které vás informuje o tom, že jste provedli změny. Fotografie lze samozřejmě také smazat.
Zpracováváme soubory typu JPG,JPEG,png. 

Pokud však potřebujete zpracovat i jiné formáty např. tiff, RAW, popř. pdf atp.  pošlete je prosím
SAMOSTATNĚ např. přes - www.uschovna.cz  Zadejte požadované rozměry fotografií, typ zpracování  a
nezapomeňte uvést celý kontakt, včetně telefonního čísla na Vás. Děkujeme za pochopení.

Zpracovávaný materiál, doba vyřízení zakázky, doprava k zákazníkovi.
Zakázky zpracováváme na kvalitní, značkové materiály KODAK, který používáme jak v lesklém, tak v polomatném provedení,  vyznačují se vysokou věrností barev, stálostí a životností. 
Doba zpracování vaší zakázky po nahrání na naše servery je dle náročnosti obvykle 24 hodin. Při výrobě velkoplošné fotografie je čas zpracování obvykle maximálně 48 hodin. Zakázky obvykle expedujeme v den zpracování, nejdéle následující pracovní den. (závisí na čase přijetí zakázky, popř. zvolené dopravě)
Vyhotovené zakázky jsou ze systému odstraněny obvykle 24 hodin po jejich zpracování.


Fotografie na tričko
Fotografie na tričku? Vtipný text, logo, znak? Tím vším můžete vyzdobit své bílé tričko. Můžeme Vám nabídnout aplikaci dokonce dvou fotografií, log, nebo textu. A protože bychom rádi věděli, kterou fotografii Vám natiskneme na zadní část trička a kterou na přední, protože chceme, aby se Vám tričko líbilo, je nutné při konci zadání objednávky do kolonky poznámka napsat, kterou fotografii, kam umístit a jakou velikost trička S,M,L,XL,XXL,požadujete. Je to snadné..


Velkoplošná fotografie
Máte již zkušenost s velkým formátem? Pokud ano, víte, že jen na velkém formátu vynikne vaše fotografie nejlépe. Naše doporučení pro výběr fotografie? Vyberte si fotografii kvalitní, tj. ostrou a v dostatečné velikosti. Jen tak máte zaručen dobrý výsledek. Neřešte ořezy, ty vyřešíme za vás. Co byste naopak řešit měli, je (pokud např. žádáte zhotovení fotografie dětského portrétu) velikost hlavního motivu. Malá postava uprostřed velké fotografie nepůsobí dobře. Vaši fotografii vám zašleme zabalenou v pevném obalu tak, aby vás a vaše blízké po jejím umístění mohla dlouho těšit.

Foto na porcelán, hrnek a korbel.
Velmi oblíbený dárek. Doporučujeme vybírat s citem. Bílý hrnek vypadá velmi dobře s ozdobným rámečkem, popřípadě textem, Uvědomte si, že fotografie na hrnek má max. velikost 8x20cm (při této maximální velikosti již nelze vložit text jinam, než do obrázku. Proto obrázek volte raději menší a text lze vložit bezproblémů. Barevný hrneček - ať již s vnitřkem anebo s uchem a lemem je hezké kombinovat s rámečkem a textem, ale samotný text, či firemní logo zde vypadá také skvěle. Pokud máte potřebu k výrobě hrnku, či korbele s fotografií cokoliv sdělit, udělejte to do pole poznámka při uzavírání zakázky. Hrnek lze mýt v myčkách, ale pokud chcete, aby dlouho vydržel, myjte jej ručně. Totéž platí pro pivní korbel.
A nezapomeňte, že u hrnečků a korbelů probíhají stálé akce, kde můžete dosáhnout i na vysoké slevy!!


Foto na plátno
Fotografie na plátno jsou jedním z nejoblíbenějších dárků. Také zde je důležité poslat ke zpracování fotografii ostrou a dostatečně velkou. S žádnou úpravou si starosti nedělejte, naši operátoři udělají vše za vás. Pro naprosto dokonalý obraz je nutno plátno natáhnout na dokonalý rám a také dokonalé napnutí  v rozích fotografie, což je pro dokonalý výsledek nezbytné.

Fotokalendář
Fotokalendář je jeden z nejoblíbenějších fotodárků. Vybírejte si do něj vždy fotografie ostré, hlavní motiv by měl být dostatečně velký a rozvažte také zvolený typ šablony kalendáře. Příliš barevný kalendář nemusí být nejlepší volbou. Roční fotokalendáře na pověšení jsou opatřeny háčkem, který umožňuje jeho snadné pověšení.

Pokladnička s fotografií
Pokladničkou s fotografií, např dárku na který chcete někoho motivovat je dárkem milým, levným a po vyndání obsahu velmi vítaným dárkem. Maximální rozměr jedné fotografie může být maximálně 8x20 cm, doporučujeme však fotografie menší. (třeba pro doplnění textu) Pokladničku lze otevřít bez rozbití. (otvor ve spodní části dna pokladničky)


Puzzle
Pozřebujete někoho hezky "potrápit"? Darujte mu puzzle s překvapujícím motivem! Oblíbené místo, portrét blízké osoby, oblíbená květina, nebo cokoliv co vás napadne, může být na vašich puzzlích. Formát A4, 120 dílků. Doporučení: Pokud má být součástí vašich puzzlí nápis, volte spíše kratší. Hezkou zábavu!


Podložka pod myš
Funkční, levný dárek. Vaši oblíbenou fotografii máte na očích každý den. Velikost podložky je cca 17x22cm
 

Potřebujete další informace ??
Kontaktujte nás mailem, nebo telefonicky. Rádi vám pomůžeme !!

e-mail  :     fotovidrna@gmail.com
telefon:      603 432 430   -  
v pracovní dny  PO až ČT 8-16.30, PÁ 8-16.00