Fotky třeba z obýváku...

Vaše fotografie, Váš život...

Všichni to známe z dřívějších časů. Vyfotili jsme film a pak jsme ho donesli do prodejny FOTO KINO. A pak jsme čekali. Týden, dva tři, ale také šest, či sedm. Po vyzvednutí svých fotografií z nichž mezitím čekáním vyprchla radost jsme je "uložili" někam do krabice.

Dnes je to jiné.


Skoro každý máme  digitální fotoaparát a paměťovou kartu a internet. A taky počítač a mobil. A Facebook a ..... a taky třeba babičku a dědu, pro kterého má tu největší hodnotu to, že mu doneseme fotografii svou, svých dětí, vnoučat, zkrátka těch, které máme rádi a kteří jsou ti nejbližší. Můžeme je také potěšit fotodárkem s fotografií, která na něm bude. Je to snadné. 

Dnes totiž nemusíme chodit nikam. Stačí si v obýváku sednout, v klidu vybrat fotografie nebo fotodárky, kterými chceme potěšit své blízké a přes internetovou fotosběrnu Fotografie-online.cz  je zaslat ke zpracování. A to je všechno. Za několik dní přijdou Vaše fotografie a fotodárky za Vámi, až domů, do obýváku.

Potěšíte sebe, své blízké a zažijete ten příjemný pocit, který nastane jen tehdy, když vidíte, že ten, komu jste fotografie a fotodárky věnovali, se raduje!

A nezapomeňte, že i když nemáte své fotografie "z digitálu" a máte je třeba doma v krabici, nebo na vyvolaném filmu či diapozitivu také Vy můžete rozdávat svými fotografiemi radost. Stačí je zabalit a odeslat na adresu:


JAN VIDRNA      FOTO
FOTOGRAFIE - ONLINE
HUSOVA   111
280 00  KOLÍN 1

O ostatní se postaráme my.