Fotodárky

Fotografie na tričko, puzzle, pivní korbel, keramickou pokladničku, nebo třeba na podložku pro myš, či povlečení na polštářek s fotografií Vašeho milého, či milé?  Na každém z těchto dárků může být Vaše oblíbená fotografie. Dárky obvykle expedujeme do 48 hodin. Tyto dárky vždy potěší. A nezapomeňte - pokud máte zvláštní přání - neváhejte nás kontaktovat. Pro Vaši spokojenost uděláme maximum !!

 

Od229,-Puzzle 

Puzzle

Kdo by neznal puzzle.. Oblíbený a motiv můžete mít nyní jako skládačku (120ks) také vy. Stačí vložit vaši oblíbenou fotografii a poslat k nám. Váš dárek potěší všechny věkové kategorie.

Pokračovat

Od239,-Fotografie na tričko S, M, L, XL a XXL 

Fotografie na tričko S, M, L, XL a XXL

Fotografie na bílém tričku jsou oblíbené a lze tisknout z obou stran váš oblíbený nápis, hlášku, jméno atp. Kam co tisknout, nám pište do poznámky před uzavřením objednávky, včetně velikosti, kterou požadujete.

Pokračovat

Od189,-Povlečení na polštář 38x38cm 

Povlečení na polštář 38x38cm

Povlak na polštář s fotografií do velikosti A4 Potěší, a je levný. Svou oblíbenou fotografii můžete mít na polštářku kdekoliv. Doma, v autě nebo třeba na pláži. Oblíbený dárek hlavně u dětí.

Pokračovat

Od165,-Podložka pod myš s fotografií 

Podložka pod myš s fotografií

Pokud chcete mít svou oblíbenou fotografii neustále na očích u svého počítače, pak toto je ten správný dárek pro Vás, nebo Vaše blízké.Výběr fotografie je jen na Vás.

Pokračovat

Od199,-Keramická pokladnička s fotografií 

Keramická pokladnička s fotografií

Šetříte na dovolenou, počítač, tablet, kolo, nebo třeba na hezký víkend s tím koho máte rádi? Objednejte si keramickou pokladničku s fotografií a pak už do ní jen spořte Vaše penízky!

Pokračovat

Od290,-Pivní korbel s fotografií 

Pivní korbel s fotografií

Pivní korbel s fotografií něčeho, co je Vám blízké? Pivní korbel pro skalní fanoušky svého oblíbeného klubu? Nebo jen takový malý osobní dárek s fotografií popřípadě i nápisem pro ty, které máte rádi?

Pokračovat