DIgitální fotografie

Vaše fotografie zpracováváme výhradně na značkový materiál KODAK. Fotografie námi vyrobené jsou zpracovávány podle Vaší volby ručně pod dohledem obsluhy pro co nejkvalitnější fotografie, nebo zcela automaticky bez jakéhokoliv zásahu operátora. Sledujte také naše akční nabídky! Nezapomeňte, že víme, jak vám na vašich fotografiích záleží a proto věnujte zejména volbě zpracování vašich fotografií (automaticky nebo ručně) náležitou pozornost!

 

Od2,90Digitální fotografie - automatické zpracování 

Digitální fotografie - automatické zpracování

Při tomto typu zpracování jsou fotografie zhotovovány zcela automaticky bez jakéhokoliv opravného zásahu operátora. Fotografie za dobrou cenu.

Pokračovat

Od4,20Digitální fotografie - ruční zpracování 

Digitální fotografie - ruční zpracování

Při tomto zpracování je kontrolujeme každou fotografii operátorem, proto, abychom zajistili kvalitu Vašich fotografií. Kontrolujeme zvolený výřez, barevnost, jas i kontrast. Vše pro Vaši spokojenost.

Pokračovat

TIP: Pokud máte mezi nahranými fotografiemi nějakou, kterou byste chtěli ještě např. ve větším formátu a vícekrát, nahrajte ji prosím ještě jednou a dále využijte tabulky u této fotografie, změňte v ní např. požadovaný formát či počet ks a pokračujte dále. Pokud ještě požadujete z již nahraných fotografií třeba fotodárek, pod přehledem vaší zakázky v košíku, můžete označit Vámi zvolený fotodárek, ale je nutné fotografii nahrávat opět. Tím ušetříte nejen za dopravu a poštovné, ale neplatíte podruhé také manipulační poplatek....